(0)

Selecteer Regio

Algemene Centrale ABVV Oost-Vlaanderen

 


Onze 4 hoofdkantoren

  • Aalst, Houtmarkt 1 - 053 645 350
  • Dendermonde, Dijkstraat 59 - 052 255 340
  • Gent, Steendam 44 - 09 265 97 50
  • Ronse, Stationsstraat 21 - 055 230 970

Mail: ac.oostvlaanderen@accg.be

Maandag 9u-12u Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.
Dinsdag 9u-12u / 14u-17u Vrij open
Woensdag 9u-12u Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.
Donderdag 9u-12u / 14u-18u30 Vrij open
Vrijdag 9u-12u Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Onze zitdagen

Geraardsbergen, Vredestraat 41 maandag - 9u-12u
Ninove, Onderwijslaan 33 maandag - 15u-17u
Zottegem, Arthur Scheirisstraat 16 dinsdag - 9u-12u
Oudenaarde, Baarstraat 67/3 donderdag - 15u-18u30

Let op ! Hier enkel op afspraak.

Contact: Mario Dupont - 0475 261 148 - mario.dupont@accg.be

Zelzate, Marktstraat 2 maandag - 9u-12u
Wetteren, Felix Beernaertsplein 65 dinsdag - 9u-12u
Zele, Markt 6A woensdag - 9u-12u
Eeklo, Kerkstraat 45 donderdag - 9u-12u
Deinze, Tolpoortstraat 114 donderdag - 15u-18u30

Contact: Peter De Cauwer - 0473 173 843 - peter.decauwer@accg.be

Onze medewerkers en secretarissen

Aalst

Nummer Naam Functie E-mail
053645351 Marita Van Roy sociaal medewerker marita.vanroy@accg.be
053645352 Mario Dupont sociaal medewerker mario.dupont@accg.be
053645353 Ann Deheegher secretaris ann.deheegher@accg.be
053645354 Sanny Willems sociaal medewerker sanny.willems@accg.be
053645355 Anja De Schepper administratief medewerker anja.deschepper@accg.be
053645356 Jurgen Buggenhout sociaal medewerker jurgen.buggenhout@accg.be
053645357 Alex Swings secretaris alex.swings@accg.be

Gent

Nummer Naam Functie E-mail
092659752 Sophie Bruneel sociaal medewerker sophie.bruneel@accg.be
092659753 Annick De Meester administratief medewerker annick.demeester@accg.be
092659754 Christa Dumont administratief medewerker christa.dumont@accg.be
092659760 Angeline Van Den Rijse voorzitter angeline.vandenrijse@accg.be
092659761 Stefanie Tranchet administratief medewerker stefanie.tranchet@accg.be
092659762 Thomas De Saedelaere secretaris thomas.desaedelaere@accg.be
092659763 Patrick Serlet secretaris patrick.serlet@accg.be
092659764 Bart Vanpoucke secretaris bart.vanpoucke@accg.be
092659765 Jean-Pierre Genbrugge sociaal medewerker jean-pierre.genbrugge@accg.be
092659766 Rien Lybeer sociaal medewerker rien.lybeer@accg.be
092659768 Ayten Karademir administratief medewerker ayten.karademir@accg.be
092659757 Lieselotte Van Der Kelen sociaal medewerker lieselotte.vanderkelen@accg.be
092659767 Tanja Van Den Bremt sociaal medewerker tanja.vandenbremt@accg.be
- Ghizlene Birikh logistiek medewerker -
092659769 Annita Van Bosbeke sociaal medewerker annita.vanbosbeke@accg.be

Dendermonde

Nummer Naam Functie E-mail
052255341 Els Van Huyck sociaal medewerker els.vanhuyck@accg.be
052255342 Peter De Cauwer sociaal medewerker peter.decauwer@accg.be
052255343 Isabel Berckmoes sociaal medewerker isabel.berckmoes@accg.be
052255344 Sabrina Van Gaever secretaris sabrina.vangaever@accg.be
052255345 Gerrit Muylaert secretaris gerrit.muylaert@accg.be

Ronse

Nummer Naam Functie E-mail
055230971 David Baele secretaris david.baele@accg.be
055230972 Bea Brisson sociaal medewerker bea.brisson@accg.be
055230973 Didier Verdonckt secretaris didier.verdonckt@accg.be
055230974 Fabienne Grypdon sociaal medewerker fabienne.grypdon@accg.be

Terug Top